SZTUCZNA INTELIGENCJA Zagrożenia dla Ludzkości: AI, Stany Zjednoczone, Chiny, Big Tech, Rozpoznawanie Twarzy, Drony, Smartfony, Internet rze

Huge savings for students

Each student receives a 50% discount off of most books in the HSG Book Store. During class, please ask the instructor about purchase details.
List Price: $24.95
Price: $12.48
You Save: $12.48
8

Jakie są wzajemne powiązania między sztuczną inteligencją, Stanami Zjednoczonymi, Chinami, Big Tech a wykorzystaniem na świecie systemów rozpoznawania twarzy, biometrii, dronów, smartfonów, inteligentnych miast, Internetu rzeczy, wirtualnej rzeczywistości, rzeczywistości mieszanej, 5G, robotyki, cybernetyki i Bio-cyfrowego programowania spolecznego? Omówimy obecne, pojawiające się i przyszle zagrożenia związane ze sztuczną inteligencją, w tym technologii, która może zostac użyta by zabic lub kontrolowac zdolnośc ludzkości do swobodnego formowania myśli. Książka opisuje cyborgi, superinteligencję, proces formowania AI oraz sposób potajemnego przemieszcza się jej przez globalną siec, lącząc się z internetem i ludzkim polem bio-cyfrowym.

Przedstawione zostaną takie firmy jak Huawei, Facebook, Megvii Face ++ i Google. Zostanie omówionych ponad 50 podmiotów i ich powiązania z Chinami. Chiny, za pośrednictwem Huawei, kladą obecnie fundamenty pod wdrażanie sztucznej inteligencji, maszyn i robotyki za pośrednictwem sieci 5G. Mogą zniewolic ludzkośc poprzez orwellowskie państwo nadzoru. Ta książka w prosty sposób pozwala zrozumiec, czym jest sztuczna inteligencja, i krok po kroku prowadzi przeciętnego czytelnika przez proces zrozumienia bardzo trudnych pojęc w uproszczony sposób. Każda istota ludzka ma ten sam mózg i taką samą zdolnośc dostępu do umiejętności glębokich przemyśleń i spostrzeżeń, które mogą ulepszyc nasz świat w bezpieczny sposób.

The AI Organization ma nadzieję, że przeciętny czlowiek rozumie nadchodzącą erę sztucznej inteligencji, robotyki i 5G oraz związane z nią niebezpieczeństwa i zalety. Mamy również nadzieję, że naukowcy i wielcy technicy zrobią jeden krok do tylu i pomyślą o tym, by jednak wprowadzac innowacje w sztucznej inteligencji w bardziej odpowiedzialny sposób, przy użyciu algorytmu uwzględniającego każdy możliwy kąt, by chronic życie.

W książce omówimy rodzaje zarządzania ryzykiem i elementy tego algorytmu, a także kulturowe aspekty AI. Ta książka o sztucznej inteligencji ma chronic interesy ludzkości i mamy nadzieję, że spotka się z akceptacją wszystkich ludzi, bez względu na to, czy jesteś liberalem, konserwatystą, osobą religijną, ateistą, czy reprezentujesz rząd, media, czy jesteś po prostu naukowcem wykonującym z pasją swoją pracę.

Cyrus A. Parsa jest zalożycielem i dyrektorem zarządzającym organizacji The AI Organization, Instytutu Bezpieczeństwa Loyal Guardians i programowania spolecznego. Organizacja powstala po to, by pomóc przeksztalcac nasze spoleczeństwo na lepsze i bezpieczniejsze. Cyrus ma licencjat z bezpieczeństwa międzynarodowego i rozwiązywania konfliktów oraz tytul magistra w dziedzinie bezpieczeństwa wewnętrznego. Jest ekspertem w temacie relacji Chiny-Iran, byl konsultantem w sprawach takich jak handel ludzkimi organami, antyterroryzm, wrażliwośc na ryzyko, zarządzanie aktywami i zagrożenia dla rządów, agencji, ludzi i organizacji. 20 lat dyskretnych badań i rozwoju, we wspólpracy z siecią tysięcy Chińczyków i ludzi Zachodu, naświetlilo zagrożenia ze strony Chin, Iranu i ich wspólpracy z Zachodem. Odkrycia Cyrusa wyjaśniają, jak niebezpieczeństwa, przed którymi wlaśnie stoimy i wszystkie problemy, które obecnie mamy, zakorzenione są w prawie niezauważalnych elementach, które lączą się z AI, smartfonami, Internetem rzeczy, 5G i robotami poprzez jedną platformę. Wewnątrz tej platformy Cyrus odnalazl kody zaglady.


AI Organization